Sävellys:
Ladislav FaktorNäyttelijät:
Pavel Bobek, Petr Nárožný, Zuzana Burešová, Petra Němcová, Tereza Maxová, Karel Vejřík, Petr Slavík, Alena Mihulová, Vilma Cibulková, Viktor Polesný, Jiřina Jirásková, Stanislav Fišer (lisää)Jaksot(41)
-
13. komnata Pavla Bobka (S02E01)
-
13. komnata Petry Němcové (S02E02)
-
13. komnata Aleny Mihulové (S02E03)
-
13. komnata Stanislava Fišera (S02E04)
-
13. komnata Liběny Hlinkové (S02E05)
-
13. komnata Heleny Štáchové (S02E06)
-
13. komnata Romana Skamene (S02E07)
-
13. komnata Václava Neckáře (S02E08)
-
13. komnata Petra Jandy (S02E09)
-
13. komnata Remigia Machury (S02E10)
-
13. komnata Dušana Kleina (S02E11)
-
13. komnata Jany Kopecké (S02E12)
-
13. komnata Lenky Kořínkové (S02E13)
-
13. komnata Jožo Ráže (S02E14)
-
13. komnata Karla Weinlicha (S02E15)
-
13. komnata Tomáše Hanáka (S02E16)
-
13. komnata Luďka Soboty (S02E17)
-
13. komnata Ivana Martina Jirouse (S02E18)
-
13. komnata Ireny Obermannové (S02E19)
-
13. komnata Ladi Kerndla (S02E20)
-
13. komnata Michaely Kudláčkové (S02E21)
-
13. komnata Jitky Zelenkové (S02E22)
-
13. komnata Tomáše Halíka (S02E23)
-
13. komnata Martina Zounara (S02E24)
-
13. komnata Wabiho Daňka (S02E25)
-
13. komnata Pavly Sudové (S02E26)
-
13. komnata Báry Basikové (S02E27)
-
13. komnata Yvonne Přenosilové (S02E28)
-
13. komnata Daniely Filipiové (S02E29)
-
13. komnata Jana Přeučila (S02E30)
Näyttelijät
Pavel Bobek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Česká soda (1993) (sarja)
Maigret (1991) (sarja)
Inženýrská odysea (1979) (sarja)
Petr Nárožný
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Mach a Šebestová (1976) (sarja)
Bylo nás pět (1994) (sarja)
Škola za školou (1981) (sarja)
Zuzana Burešová
Tšekkoslovakia
Petra Němcová
Tšekkoslovakia
Tereza Maxová
Tšekkoslovakia
Karel Vejřík
Böömin ja Määrin protektoraatti
Petr Slavík
Tšekkoslovakia
Alena Mihulová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Okresní přebor (2010) (sarja)
Tři králové (1998) (sarja)
Labyrint (2015) (sarja)
Vilma Cibulková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (sarja)
Dabing Street (2018) (sarja)
Viktor Polesný
Tšekkoslovakia
Jiřina Jirásková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Zahrada (1974) (sarja)
Bylo nás pět (1994) (sarja)
Sňatky z rozumu (1968) (sarja)
Stanislav Fišer
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Otakar Brousek st.
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Česká soda (1993) (sarja)
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Byli jednou dva písaři (1972) (sarja) - kertoja
Zdeněk Hruška st.
Tšekkoslovakia
Eva Herzigová
Tšekkoslovakia
Martin Klásek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Hurvínkův rok (2003) (sarja)
Helena Štáchová
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
Znovu u Spejbla a Hurvínka (1974) (sarja)
Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka (1972) (sarja)
Hurvínek vzduchoplavcem (1997) (sarja)
Hana Křížková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Sanitka 2 (2013) (sarja)
Svatby v Benátkách (2014) (sarja)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (sarja)
Ivan Jonák
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Devadesátky (2022) (sarja) - a.o.
Pomalé šípy (1993) (sarja)
Roman Skamene
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (sarja)
Wasteland (2016) (sarja)
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)