Palkinnot
- voitto
- ehdokkuus
Czech Lion Awards
-
1995 -
Učitel tance (1994)
(Best Director)
Cannes Film Festival
-
1980 -
Causa Králík (1979)
(Un Certain Regard) -
1964 -
Skriket (1963)
(Grand Prize)
Berlinale (Berlin International Film Festival)
-
1983 -
Neúplné zatmění (1982)
(Golden Bear for Best Film)
San Sebastián International Film Festival
-
1980 -
Causa Králík (1979)
(Official Selection) -
1974 -
Lidé z metra (1974)
(Golden Shell for Best Film) -
1969 -
Žert (1968)
(Golden Shell for Best Film)
Zlín Film Festival
-
1983 -
Neúplné zatmění (1982)
(Golden Slipper) -
1977 -
Die Insel der Silberreiher (1976)
(Silver Whistle Award) -
1972 -
Terveiseni pääskysille (1972)
(Golden Slipper)
Ohjaaja
Elokuvat | |
---|---|
1999 |
Dvojrole |
1994 |
Učitel tance |
1992 |
A jsou li tu andělé? (TV elokuva) |
Helimadoe |
|
1991 |
Labyrint |
1989 |
Dialog se svědomím minulosti (TV elokuva) |
Naděje má hluboké dno (TV elokuva) |
|
Rakovina vůle (TV elokuva) |
|
1987 |
O Háderunovi a víle Elóře (TV elokuva) |
1986 |
Lev s bílou hřívou |
1985 |
Věčný Faust (TV elokuva) |
1984 |
Prodloužený čas |
1983 |
Katapult |
1982 |
Neúplné zatmění |
O labuti (TV elokuva) |
|
1981 |
Opera ve vinici |
1980 |
Útěky domů |
1979 |
Causa Králík |
Zápisník zmizelého (TV elokuva) |
|
1978 |
Mladý muž a bílá velryba |
1977 |
Talíře nad Velkým Malíkovem |
1976 |
Die Insel der Silberreiher |
1974 |
Královský gambit (TV elokuva) |
Lidé z metra |
|
1972 |
Terveiseni pääskysille |
1970 |
Valerie a týden divů |
1968 |
Žert |
1965 |
Perličky na dně |
1963 |
Hlídač dynamitu |
Skriket |
TV ohjelmat | |
---|---|
1995 |
GENUS |
1972 |
Denkste!? |
Lyhyet | |
---|---|
1968 |
Don Juan 68 |
1966 |
Fuga (TV elokuva) |
Srub |
|
1960 |
Stopy (kouluelokuva) |
1959 |
Strejda (kouluelokuva) |
Käsikirjoittaja
Elokuvat | |
---|---|
1999 |
Dvojrole |
1991 |
Labyrint |
1989 |
Rakovina vůle (TV elokuva) |
1984 |
Prodloužený čas |
1982 |
O labuti (TV elokuva) |
1979 |
Zápisník zmizelého (TV elokuva) |
1978 |
Mladý muž a bílá velryba |
1974 |
Královský gambit (TV elokuva) |
1972 |
Terveiseni pääskysille |
1970 |
Valerie a týden divů |
1968 |
Žert |
1965 |
Perličky na dně |
Dokumentit | |
---|---|
2011 |
Inventura Febia (sarja) |
1999 |
Osudy hvězd (sarja) |
Setkávání... Tereza Brodská (S01E22) |
|
1990 |
Antonín Dvořák (TV elokuva) |
1987 |
Po zarostlém chodníčku (TV elokuva) |
1985 |
Milos Forman - Das Kuckucksei (TV elokuva) |
1973 |
Leoš Janáček (TV elokuva) |
1960 |
Sál ztracených kroků (kouluelokuva) |
1958 |
Horečka (kouluelokuva) |
TV ohjelmat | |
---|---|
1972 |
Denkste!? |
Lyhyet | |
---|---|
1968 |
Don Juan 68 |
Näyttelijä
Elokuvat | |
---|---|
1993 |
Zvláštní schopnosti (TV elokuva) |
Dokumentit | |
---|---|
2015 |
Zlatá šedesátá (sarja) - a.o. |
Jaromil Jireš - a.o. (S02E12) |
|
2003 |
Příběhy slavných (sarja) |
Dvojí život Jaromila Jireše (S04E08) |
|
1998 |
V centru filmu - v teple domova (TV elokuva) |
1995 |
Vidím svět jako bílý autobus (TV elokuva) |
1994 |
Film o filmu: Učitel tance (TV elokuva) |
1990 |
Kids from FAMU |
1968 |
Za kulisami Barrandova |
1966 |
Anlass zum Sprechen - FAMU Prag, Ein |
Kuvaaja
Dokumentit | |
---|---|
1960 |
Sál ztracených kroků (kouluelokuva) |
Vieras
TV ohjelmat | |
---|---|
2002 |
Tváře českého filmu |
Fanclub
(44)- troufalka ohjaaja
- Luciana ohjaaja
- Idée_fixe ohjaaja
- Magyar ohjaaja
- fmash ohjaaja
- HonzaBez ohjaaja
- Natanael ohjaaja
- ViktorD ohjaaja
- cupito kuvaaja
- xargos ohjaaja
- Turatom78 ohjaaja
- quixote ohjaaja
- kratina ohjaaja
- Kruzzifiks ohjaaja
- _-0-_ ohjaaja
- merva ohjaaja
- Tusa ohjaaja
- garry ohjaaja
- Romadoor ohjaaja
- lampa1 ohjaaja