Ohjaus:
Peter SchrøderKuvaus:
Dirk BrüelSävellys:
Jan GlæselNäyttelijät:
Birthe Neumann, Waage Sandø, Puk Scharbau, Tomas Villum Jensen, Kristian Halken, Anders Nyborg, Stig Hoffmeyer, Rikke Louise Andersson (lisää)Näyttelijät
Birthe Neumann
Tanska
Parhaat elokuvat:
Valtakunta (1994) (sarja)
Juhlat (1998)
Journal 64 (2018)
Waage Sandø
Tanska
Puk Scharbau
Tanska
Parhaat elokuvat:
Hirveän onnellinen (2008)
Nuori Andersen (2005)
Rejsen til Saturn (2008)
Tomas Villum Jensen
Tanska
Parhaat elokuvat:
Adams æbler (2005)
Rakastan sinua ikuisesti (2002)
Vilkkuvat valot (2000)
Kristian Halken
Tanska
Parhaat elokuvat:
Oldboys (2009)
Dark Horse (2005)
Se til venstre, der er en svensker (2003)
Anders Nyborg
Tanska
Parhaat elokuvat:
Oikeuden metsästäjät (2020)
Journal 64 (2018)
Tyven, tyven (2002)
Stig Hoffmeyer
Tanska
Parhaat elokuvat:
Valtakunta (1994) (sarja)
Kosto (2010)
Martinin unelma (2006)
Rikke Louise Andersson
Tanska
Parhaat elokuvat:
Oikeuden metsästäjät (2020)
Kosto (2010)
Klassefesten 2 - Begravelsen (2014)
Bodil Jørgensen
Tanska
Parhaat elokuvat:
Valtakunta (1994) (sarja)
deUSYNLIGE (2008)
Kosto (2010)
Henrik Larsen
Tanska
Parhaat elokuvat:
Häiden jälkeen (2006)
Et rigtigt menneske (2001)
Drabet (2005)
Bodil Lassen
Parhaat elokuvat:
Kunsten at græde i kor (2006)
Kapgang (2014)
Stille liv (2023)
Peter Schrøder
Tanska
Parhaat elokuvat:
Martinin unelma (2006)
Kærestesorger (2009)
Søren Thomsen
Parhaat elokuvat:
Marinadimestari (2003)
R (2010)
Rene hjerter (2006)
Paprika Steen
Tanska
Parhaat elokuvat:
Juhlat (1998)
Adams æbler (2005)
Dancer in the Dark (2000)
Anders Hove
Tanska
Parhaat elokuvat:
Valtakunta (1994) (sarja)
Journal 64 (2018)
Mifune (1999)
Jeppe Kaas
Tanska
Parhaat elokuvat:
Rene hjerter (2006)
Min søsters børn (2001)
Christian Grønvall
Parhaat elokuvat:
Toinen mahdollisuus (2014)
Hvid nat (2007)
Det som ingen ved (2008)
Martin Metz
Parhaat elokuvat:
Broderskab (2009)
Susan A. Olsen
Tanska
Parhaat elokuvat:
Ser du månen, Daniel (2019)
Journal 64 (2018)
Et rigtigt menneske (2001)