Bratva
Näyttelijät
Yuri Tarasov
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Kuchňa (2012) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Natalya Shamina
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Mažor (2014) (sarja)
Владимир Богданов
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Velikaja (2015) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Mikhail Vasserbaum
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Specnaz (2002) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Sergey Russkin
Puola
Parhaat satjat:
Idiot (2003) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Velikaja (2015) (sarja)
Mikhail Tryasorukov
Parhaat satjat:
Specnaz (2002) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Игорь Головин
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Jekatěrina (2014) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Sergey Mardar
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Леонид Алимов
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
The Company (2007) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Vladimir Zamorochinskiy
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksandr Bolshakov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksey Uteganov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Andrey Sharkov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Gali Abaydulov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)
Aleksandr Ronis
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Specnaz (2002) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Sergey Romanyuk
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksey Kashnikov
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Jesenin (2005) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Vyacheslav Lavrov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Stepan Abramov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Interny (2010) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Владимир Зинин
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)