Venäjä,
2013, 30 h 40 min
(Pituus: 46 min)
Sävellys:
Pyotr RozlomiyJaksot(40)
-
Krupnaja ryba (S13E31)
-
Vozvraščenije ubijcy (S13E32)
-
Bumerang (S13E33)
-
Ščelkunčik i Maugli (S13E34)
-
Igra na vybyvanije (S13E35)
-
Ubiť papu (S13E36)
-
Šans (S13E37)
-
Žertva ljubvi (S13E38)
-
Spravedlivosti radi (S13E39)
-
Glavnyj podozrevajemyj (S13E40)
Näyttelijät
Mikhail Trukhin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Děti Arbata (2004) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Oleg Andreev
Itä-Saksa
Parhaat satjat:
Specnaz (2002) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Georgiy Shtil
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Oskar Kuchera
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Brigada (2002) (sarja)
Boris Klyuyev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (sarja)
Vitaliy Kravchenko
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksandr Karpukhov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Evgeniy Kapitonov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Mažor (2014) (sarja)
Slava Korobitsin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Velikaja (2015) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Aleksey Fedkin
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Elena Kuprashevich
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Andrey Astrakhantsev
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Trockij (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Elena Teplyashina
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Andrey Zibrov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Senke nad Balkanom (2017) (sarja)
Trockij (2017) (sarja)
Галина Сумина
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Stepan Beketov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Mažor (2014) (sarja)
Andrey Didik
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Artyom Anchukov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Mažor (2014) (sarja)
Mikhail Kuznetsov
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Elena Vozhakina
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)