Jaksot(64)
-
Svidětěl obviněnija (S02E01)
-
Vynužděnnaja mera (S02E02)
-
Zapach smerti (S02E03)
-
Stěčenije obstojatělstv (S02E04)
-
Tramvajnaja sjuita (S02E05)
-
Žertva operativnoj kombinacii (S02E06)
-
Blagimi i ně očeň namerenijami (S02E07)
-
Děpartament smerti (S02E08)
-
Něožidannyj rakurs (S02E09)
-
Vygodnoje predloženije (S02E10)
-
Prazdnik každyj děň (S02E11)
-
Galereja razdora (S02E12)
-
Korolevstvo krasoty (S02E13)
-
Zapreščjonnyje igry (S02E14)
-
Matěrinskij instinkt (S02E15)
-
Těatr načinajetsja s vešalki (S02E16)
-
Skoraja pomošč (S02E17)
-
Privet iz prošlogo (S02E18)
-
Něbo v almazach (S02E19)
-
Chimija s letalnym ischodom (S02E20)
-
Dětskaja ploščadka (S02E21)
-
Sila pravosudija (S02E22)
-
Kurjer (S02E23)
-
Medicinskoje vmešatělstvo (S02E24)
-
Semejnyje cennosti (S02E25)
-
Ljubov - smertělnaja bolezň (S02E26)
-
Doroga k "Rajskim beregam" (S02E27)
-
Čelovek bez lica (S02E28)
-
Složnyje otnošenija (S02E29)
-
Gaudeamus igitur (S02E30)
Näyttelijät
Dmitriy Palamarchuk
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Irina Sheyanova
Neuvostoliitto
Maksim Merkulov
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksandr Sayutalin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Oksana Bazilevich
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Sparta (2016) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Aleksandr Bolshakov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Sergey Kolos
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Elena Yakovleva
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Kursanty (2004) (sarja)
Mariya Shukshina
Neuvostoliitto
Evgeniy Sidikhin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Otěl Eleon (2016) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Tatort (1970) (sarja)
Andrey Ilin
Neuvostoliitto
Anna Gorshkova
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Bednaja Nasťa (2003) (sarja)
Mikhail Sidash
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Trockij (2017) (sarja)
Velikaja (2015) (sarja)
Игорь Головин
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Jekatěrina (2014) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Glafira Kozulina
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Konstantin Kaynov
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Oleg Fyodorov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Ladoga (2014) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Natalya Volkova
Parhaat satjat:
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)