Agent nacionalnoj bezopasnosti - Agent nacionalnoj bezopasnosti 4
(kausi)- Агент национальной безопасности 4 (lisää)
Jaksot(6)
-
Meč proroka (S04E01)
-
Koroleva mečej (S04E02)
-
Vremja "Č" (S04E03)
-
Spas něrukotvornyj (S04E04)
-
Tigry ně znajut stracha (S04E05)
-
Pulkovskij meridian (S04E06)
Näyttelijät
Mikhail Porechenkov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Trockij (2017) (sarja)
Specnaz (2002) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Andrey Krasko
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Doktor Živago (2005) (sarja)
Jesenin (2005) (sarja)
Andrey Tolubeev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Admiral (2009) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Vadim Yakovlev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Vladimir Matveev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Trockij (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Artyom Fedotov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (sarja)
Mažor (2014) (sarja)
Andrey Noskov
Neuvostoliitto
Sergey Vlasov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Admiral (2009) (sarja)
Farca (2015) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Vladimir Seleznyov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Mažor (2014) (sarja)
Andrey Zibrov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Senke nad Balkanom (2017) (sarja)
Trockij (2017) (sarja)
Giuliano Di Capua
Sveitsi
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Филипп Азаров
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Анна Геллер
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Yuliya Rudina
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksandr Sayutalin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Лана Паули
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Dmitriy Barkov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
The Eagle (2004) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Sergey Trebesov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Trockij (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Semyon Furman
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)
Andrey Blagoslovenskiy
Parhaat satjat:
Trockij (2017) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)