Etelä-Korea,
2013, 112 min
Ohjaus:
Deok RohKäsikirjoitus:
Deok RohNäyttelijät:
Min-ki Lee, Min-hee Kim, Moo-sung Choi, Mi-ran Ra, Gwi-hwa Choi, Byeong-eun Park, In-ho Tae, Kang-hyeon Kim, Yeon-soo Ha, Yeon-sook Shin, Ja-young Kim (lisää)Näyttelijät
Min-ki Lee
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Kimbiseo wae geureolkka (2018) (sarja)
Ibeon saengeun cheoeumira (2017) (sarja)
Romaentik aillaendeu (2008)
Min-hee Kim
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Agasshi (2016)
Ddeugeoun geosi joha (2008)
Domangchin yeoja (2020)
Moo-sung Choi
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (sarja)
Miseuteo syeonsyain (2018) (sarja)
Urideului haenbokhan sigan (2006)
Mi-ran Ra
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Sowon (2013)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Chinjeolhan geumjassi (2005)
Gwi-hwa Choi
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Misaeng (2014) (sarja)
Geumul (2016)
Taeksi unjeonsa (2017)
Byeong-eun Park
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Aseudal yeondaegi (2019) (sarja)
Kimbiseo wae geureolkka (2018) (sarja)
Ibeon saengeun cheoeumira (2017) (sarja)
In-ho Tae
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Wedingdeureseu (2010)
Geunyang saranghaneun sai (2017) (sarja)
Bimileui seob (2017) (sarja)
Kang-hyeon Kim
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Geunyang saranghaneun sai (2017) (sarja)
18 Eogein (2020) (sarja)
Hyeong (2016)
Yeon-soo Ha
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Richeu maen pueoumeon (2018) (sarja)
Yeonaeui wondo (2013)
Monseuta (2013) (sarja)
Yeon-sook Shin
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Nangmandagteo Kimsaboo (2016) (sarja)
Yeonaeui wondo (2013)
Yeoljung gateun sori hago itne (2015)
Ja-young Kim
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Urideului haenbokhan sigan (2006)
Si (2010)
Kkoon (2017)
Jin-yeong Park
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Keurosing (2008)
Nunui yeowang (2006) (sarja)
Baekmanjangjaui cheot sarang (2006)
Ik-joon Lee
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Yaganbihaeng (2014)
Yeonaeui wondo (2013)
Jung-yoon Shin
Etelä-Korea
Parhaat elokuvat:
Bitnageona michigeona (2015) (sarja)
Seoboojeonseon (2015)
Yeonaeui wondo (2013)