Ohjaus:
Vít OlmerKuvaus:
František HanákSävellys:
Jiří StivínNäyttelijät:
Zuzana Stivínová, Gabriela Wilhelmová, Jiřina Třebická, Leoš Suchařípa, Rudolf Hrušínský nejml., Stanislav Zindulka, Ladislav Novák, Franta Kocourek, Jan Kehár, Alena Karešová (lisää)Näyttelijät
Zuzana Stivínová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Černí baroni (1992)
Specialita šéfkuchaře (1999) (TV elokuva)
Ztracená brána (2012) (sarja)
Gabriela Wilhelmová
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Jiřina Třebická
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Som lärkor på tråden (1969)
Dobří holubi se vracejí (1988)
En gång i livet (1979)
Leoš Suchařípa
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Revizor (1971) (teatteritallenne)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Som lärkor på tråden (1969)
Rudolf Hrušínský nejml.
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Veijareitten kylä (1985)
Touha (2011) (teatteritallenne)
Krvavý román (1993)
Stanislav Zindulka
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Smrt krásných srnců (1986)
Palava pensas (2013) (TV elokuva)
Ladislav Novák
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Otec neznámý aneb Cesta do hlubin duše výstrojního náčelníka (2001) (TV elokuva)
Cesta byla suchá, místy mokrá (2003) (TV elokuva)
Rabín a jeho Golem (1995) (TV elokuva)
Franta Kocourek
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Commedia del arte (1980) (teatteritallenne)
Kára plná bolesti (1985)
Balada pro banditu (1978)
Jan Kehár
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Tři veteráni (1983)
Krakonoš a lyžníci (1980)
Alena Karešová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Zámek v Čechách (1993) (TV elokuva)
Lekár umierajúceho času (1983) (sarja)
Miriam Kantorková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (TV elokuva)
Dívka na koštěti (1971)
Hana Militká
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Kolja (1996)
Istun oksalla ja kaikki on hyvin (1989)
Naši furianti (2006) (teatteritallenne)
Ladislav Županič
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Veijareitten kylä (1985)
Tajemství hradu v Karpatech (1981)
Šťastlivec Sulla (1991) (TV elokuva)
Oldřich Vlach
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Periferie (2017) (teatteritallenne)
Poikaluokan vintiöt (1991)
Veijareitten kylä (1985)
Ladislav Krečmer
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Amadeus (1984)
Dobrý voják Švejk (1956)
Korva (1970)
Jana Altmannová
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Vrchní, prchni! (1980)
Kolja (1996)
Jaroslav Kuneš
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV elokuva)
Je třeba zabít Sekala (2018) (teatteritallenne)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Simona Peková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Vyhnání Gerty Schnirch (2016) (teatteritallenne)
Stavrogin je ďábel (2005) (teatteritallenne)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (teatteritallenne)
Jana Gazdíková
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Poslední návrat (1982) (TV elokuva)
Lumpacivagabundus (1970) (teatteritallenne)
Výbuch bude v pět (1984)