Ohjaus:
Rudolf TesáčekKäsikirjoitus:
Marie LouckáKuvaus:
Jiří KačírekSävellys:
Pavel BlatnýNäyttelijät:
Dagmar Havlová, Oldřich Slavík, Jiří Fišer, Stanislav Zindulka, Stanislav Fišer, Otakar Dadák, Zdeněk Sedláček, Pavla Severinová, Oldřich Navrátil, Zdeněk Junák, Josef Jurásek, Josef Husník (lisää)Näyttelijät
Dagmar Havlová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Gazdina roba (1992) (teatteritallenne)
Noc pastýřů (1993) (TV elokuva)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV elokuva)
Oldřich Slavík
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Všichni dobří rodáci (1968)
Hiljainen tuska (1990)
Člověk proti zkáze (1989)
Jiří Fišer
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Haldy (1973) (sarja)
Strom vědění dobrého (1976) (TV elokuva)
Pláňata (1975) (TV elokuva)
Stanislav Zindulka
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Smrt krásných srnců (1986)
Palava pensas (2013) (TV elokuva)
Stanislav Fišer
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Charleyova teta (1969) (teatteritallenne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV elokuva)
Těžká Barbora (1960) (teatteritallenne)
Otakar Dadák
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Racek (1976) (teatteritallenne)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (TV elokuva)
Zdeněk Sedláček
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Údolí včel (1967)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Jak se ševcem šili čerti (1975) (TV elokuva)
Pavla Severinová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Tisícročná včela (1983)
Fešák Hubert (1984)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (TV elokuva)
Oldřich Navrátil
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Dívčí válka (1991) (teatteritallenne)
Všichni moji blízcí (1999)
Zdeněk Junák
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Brouk v hlavě (1998) (teatteritallenne)
Smrt Pavla I. (2008) (teatteritallenne)
Lakomec (2020) (teatteritallenne)
Josef Jurásek
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Brouk v hlavě (1998) (teatteritallenne)
Smrt Pavla I. (2008) (teatteritallenne)
Lakomec (2020) (teatteritallenne)
Josef Husník
Parhaat elokuvat:
Okénko (1967) (TV elokuva)
Případ korneta Jelagina (1968) (TV elokuva)
Anděl blažené smrti (1965)
Blažena Rýznarová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Okénko (1967) (TV elokuva)
Jdi za zeleným světlem (1968) (TV elokuva)
Jarmila Veselá
Jugoslavia
Parhaat elokuvat:
Pražské blues (1963)
Domácí strava je domácí strava (1978) (TV elokuva)
Eliška má ráda divočinu (1999)
Miloš Jahoda
Parhaat elokuvat:
Strýčkův sen (1971) (TV elokuva)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (TV elokuva)
Neobyčejná třída (1964)
Libuše Kafková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Restaurace (1983) (TV elokuva)
Mejdan na písku (1979) (TV elokuva)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (TV elokuva)
Marie Beránková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Kufr plný nadějí (1978) (TV elokuva)
Léto bez dovolené (1982) (TV elokuva)
Stopy zločinu: Alibi jako řemen (1983) (TV elokuva)
Miloslav Kročil
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Četnické humoresky (2001) (sarja)
První den mého syna (1964)
Perlový náhrdelník (1965)
Karel Janský
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Lev s bílou hřívou (1986)
Cesta do Vídně a zpátky (2007) (TV elokuva)
Eva Vidlařová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Kalamita (1980)