Jaksot(7)
-
Kurs molodogo bojca (S04E01)
-
Poslednij pričal (S04E02)
-
Vtoroje dno (S04E03)
-
Babje leto (S04E04)
-
Utrennik dlja vzroslych (S04E05)
-
Princip viny (S04E06)
-
Podzemka (S04E07)
Näyttelijät
Konstantin Khabenskiy
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Admiral (2009) (sarja)
Metod (2015) (sarja)
Yevgeniy Leonov-Gladyshev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Виктор Павлов
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (sarja)
Brigada (2002) (sarja)
Aleksey Serebryakov
Neuvostoliitto
Yelena Rufanova
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Velikaja (2015) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Mikhail Efremov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (sarja)
Zolotoj těljonok (2005) (sarja)
Andrey Smolyakov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Děti Arbata (2004) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Štrafbat (2004) (sarja)
Boris Shcherbakov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Gosťja iz buduščego (1984) (sarja)
Peter the Great (1986) (sarja)
Evgeniy Dyatlov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Bělaja gvardija (2012) (sarja)
Konstantin Vorobyov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Idiot (2003) (sarja)
Admiral (2009) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Georgiy Shtil
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Artur Vakha
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Igor Lepikhin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Toomas Kreen
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Марина Рокина
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Mikhail Evlanov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)
Sergey Peregudov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Evgeniy Ganelin
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Gennadiy Smirnov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Velikaja (2015) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Денис Константинов
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Doktor Živago (2005) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Cholodnyje berega (2019) (sarja)