Esiintyvät:
Tereza Kostková (juontaja), Adéla Gondíková (juontaja), Aleš Cibulka (juontaja), Vasil Fridrich (juontaja), Regina Rázlová, Linda Rybová, Marek Adamczyk, Jana Stryková, Mirai Navrátil (lisää)Esiintyjät
Adéla Elbel
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Superžena (2024)
Anna Fialová
Tšekki
Parhaat elokuvat:
Kytice (2020) (teatteritallenne)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (teatteritallenne)
Očitý svědek (2021)
Martin Finger
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Devadesátky (2022) (sarja)
Odpad, město, smrt (2013) (teatteritallenne)
Metanol (2018) (TV elokuva)
Aneta Langerová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (konsertti)
Koncert pro Martu (2022) (konsertti)
Touha jménem Einodis (2013) (teatteritallenne)
Václav Vydra nejml.
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV elokuva)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV elokuva)
Kristýna Leichtová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Bull (2019) (teatteritallenne)
Obraz Doriana Graye (2010) (teatteritallenne)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Zuzana Slavíková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Stromy umírají vstoje (1998) (TV elokuva)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Ladislav Špaček
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Prezident Blaník (2018)
Odcházení (2011)
Jitka Čvančarová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Nevinné lži (2013) (sarja)
Babylon (2002) (teatteritallenne)
Štefan Margita
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Pocta Haně Zagorové (2024) (konsertti)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (konsertti)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (konsertti)
Hana Holišová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Dokonalá svatba (2010) (teatteritallenne)
Koncert pro Martu (2022) (konsertti)
Škola základ života (2011) (teatteritallenne)
Lenka Filipová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
V slepých uličkách (2015) (konsertti)
Lýra 50 (2016) (konsertti)
Třicet panen a Pythagoras (1973)
Bára Munzarová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Operace Silver A (2007) (TV elokuva)
Sedm schodů k moci (2023) (sarja)
Iva Kubelková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Sezn@mka (2016)
Kryštof Hádek
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Pilviin piirretty (2001)
Klec (2019) (TV elokuva)
Jana Bernášková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Pohádky pro Emu (2016)
Děti Nagana (2023)
Cestující bez zavazadel (1998) (TV elokuva)
Veronika Freimanová
Tšekkoslovakia
Klára Cibulková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Swingtime (2007) (TV elokuva)
Habermannův mlýn (2010)
V erbu lvice (1994)
Václav Kuneš
Tšekkoslovakia
Kristina Kloubková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Elämä kierrättää (2007)
Babylon (2002) (teatteritallenne)
Žralok v hlavě (2005)