Ohjaus:
Václav VorlíčekKuvaus:
Josef IllíkSävellys:
Karel SvobodaNäyttelijät:
Vladimír Menšík, Božidara Turzonovová, Jiří Vala, Čestmír Řanda st., Slávka Budínová, Eva Hudečková, Jaroslav Moučka, Zdeněk Kryzánek (lisää)Näyttelijät
Jiří Hrzán
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Revizor (1971) (teatteritallenne)
Nebeští jezdci (1968)
Byl jednou jeden dům (1974) (sarja)
Jan Kraus
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Spalovač mrtvol (1968)
Onnellinen loppu (1967)
Varastettu ilmalaiva (1966)
Jan Kuželka
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Josef Beyvl
Itävalta-Unkari
Parhaat elokuvat:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (sarja)
Čintamani & podvodník (1964)
František Filipovský
Itävalta-Unkari
Parhaat elokuvat:
Hamlet (1986) (teatteritallenne)
Lišák Pseudolus (1960) (TV elokuva)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Marie Motlová
Itävalta-Unkari
Parhaat elokuvat:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ecce homo Homolka (1969)
Petrolejové lampy (1971)
Marie Brožová
Itävalta-Unkari
Parhaat elokuvat:
Varastettu ilmalaiva (1966)
Alexandr Dumas starší (1970) (sarja)
Návrat pana Ryšánka (1971) (TV elokuva)
Jan Skopeček
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Bohuslav Čáp
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Královský život otroka (1992) (TV elokuva)
Pyšná princezna (1952)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Ladislav Trojan
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (teatteritallenne)
Svatopluk Skládal
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Cyrano z Bergeracu (1986) (teatteritallenne)
Král Krysa (1979) (teatteritallenne)
Všichni dobří rodáci (1968)
Zdeněk Kutil
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV elokuva)
Všichni dobří rodáci (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Adolf Filip
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Rozčarovaní (1982) (TV elokuva)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Václav Sloup
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Gazdina roba (1992) (teatteritallenne)
Romeo, Julie a tma (1959)
Marketa Lazarova (1967)
Oldřich Velen
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Oldřich Vlach
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Periferie (2017) (teatteritallenne)
Poikaluokan vintiöt (1991)
Veijareitten kylä (1985)
Eva Svobodová
Itävalta-Unkari
Parhaat elokuvat:
Dobrý voják Švejk (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Seikkailija Tom (1975)
Pavla Maršálková
Itävalta-Unkari
Parhaat elokuvat:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV elokuva)
Tarkoin vartioidut junat (1966)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Zora Jiráková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Slavnosti sněženek (1983)
Som lärkor på tråden (1969)
Obžalovaný (1964)
Henrietta Kohoutová
Parhaat elokuvat:
Pumpaři od Zlaté podkovy (1978)
Já jsem Stěna smrti (1978)
V podstatě jsme normální (1981)