Tšekki,
(2020–2021), 74 h 38 min
(Pituus: 55–66 min)
Jaksot(78)
-
Vítej na palubě (E01)
-
Výpověď (E02)
-
V tom se nepletu (E03)
-
Doktor je doktor a sestra je sestra (E04)
-
Jako lev v kleci (E05)
-
Aréna smrti (E06)
-
Škola volá (E07)
-
Setrvalý stav (E08)
-
Tajemství mokřadu (E09)
-
Danyho andílci (E10)
-
Víkendová akce (E11)
-
Syn je syn (E12)
-
Autor neznámý (E13)
-
Rande s nepřítelem (E14)
-
Záhada ztraceného doktora (E15)
-
Výbuch (E16)
-
Krajina po výbuchu (E17)
-
Věř mi! (E18)
-
Zkusit se má všechno (E19)
-
Kyklop kouli koulí (E20)
-
Srdeční záležitosti (E21)
-
Bobova speciální nabídka (E22)
-
Dvakrát poprvé (E23)
-
Jízdenka do Švédska (E24)
-
Kateřinka (E25)
-
Velká sláva (E26)
-
S tím se smiř (E27)
-
Dilema doktora Hofbauera (E28)
-
Anonym (E29)
-
Sex, násilí, drogy (E30)
Näyttelijät
Hana Barcalová
Itävalta
Parhaat satjat:
Docent (2023) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Martin Hujas
Tšekki
Parhaat satjat:
Hanna (2019) (sarja)
Das Boot - Sukellusvene U-612 (2018) (sarja)
Duch (2022) (sarja)
Jan Beneš
Parhaat satjat:
Čapkovy kapsy (2011) (sarja)
Černá sanitka (2008) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
David Vaníček
Parhaat satjat:
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (sarja)
Marián Samek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Zrádci (2020) (sarja)
Dáma a Král (2017) (sarja)
Doktor Martin (2015) (sarja)
David Žitník
Tšekki
Parhaat satjat:
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
1. MISE (2021) (sarja)
Modrý kód (2017) (sarja)
Milan Lorenzo Koritják
Tšekki
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Chlap (2022) (sarja)
Místo zločinu Ostrava (2020) (sarja)
Dmitrij Matus
Parhaat satjat:
Bohéma (2017) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
1. MISE (2021) (sarja)
Tomáš Beneš
Tšekki
Parhaat satjat:
Krejzovi (2018) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Slunečná (2020) (sarja)
Zdeněk Janál
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Bohéma (2017) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
1. MISE (2021) (sarja)
Nicolas Vyletal
Parhaat satjat:
Chlap (2022) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Tomáš Lněnička
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Poldové a nemluvně (2020) (sarja)
Policie Modrava (2011) (sarja)
Jan Březina
Parhaat satjat:
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
1. MISE (2021) (sarja)
Kristina Jelínková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Dobré zprávy (2022) (sarja)
Jan Parma
Parhaat satjat:
Polda (2016) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Eliška a Damián (2023) (sarja)
Jan Kostroun
Parhaat satjat:
Les Misérables (2000) (sarja)
Útěk do Budína (2003) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Martin Novotný
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Labyrint (2015) (sarja)
Denisa Sobolová
Parhaat satjat:
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Silvester Matula
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Kriminálka Anděl (2008) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Jan Sýkora
Parhaat satjat:
Přešlapy (2009) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (sarja)