Tšekki,
(2021–2022), 43 h 23 min
(Pituus: 55–67 min)
Jaksot(42)
-
Tři kulky (S03E01)
-
Láska za milion (S03E02)
-
Když kulky osobně jmenují (S03E03)
-
Druhá šance (S03E04)
-
Zabij, nebo budeš zabit (S03E05)
-
Za chyby se platí (S03E06)
-
Připoutaná! (S03E07)
-
Síla rodiny (S03E08)
-
Zrada v rodině! (S03E09)
-
Naděje jménem Sylva (S03E10)
-
Armáda Popelků a Linhartů (S03E11)
-
Obchodní nabídka (S03E12)
-
Pomsta chutná i studená (S03E13)
-
Rodiče a děti (S03E14)
-
Bitva o Slunečnou (S03E15)
-
Klidný den (S03E16)
-
Geny Linhartů (S03E17)
-
Dobrá investice (S03E18)
-
Anna mstitelka (S03E19)
-
Lídin pád (S03E20)
-
Kouzelný dědeček (S03E21)
-
Romeo a Julie pro pamětníky (S03E22)
-
Třikrát a dost! (S03E23)
-
Velká slepičí loupež (S03E24)
-
Přiškrcený sbor (S03E25)
-
Cvičme v rytme (S03E26)
-
Kolik stojí zdraví (S03E27)
-
Rychlá akce (S03E28)
-
Musíme to utajit (S03E29)
-
Ty jsi to moje zlato (S03E30)
Näyttelijät
Petr Tesárek
Parhaat satjat:
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Slunečná (2020) (sarja)
Miroslav Babuský
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
MOST! (2019) (sarja)
Rapl (2016) (sarja)
České století (2013) (sarja)
Matěj Pešek
Parhaat satjat:
Slunečná (2020) (sarja)
Alexander Borodin
Parhaat satjat:
Modré stíny (2016) (sarja)
Ententýky (2012) (sarja)
Krejzovi (2018) (sarja)
Radek Valenta
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
České století (2013) (sarja)
Sever (2019) (sarja)
První republika (2014) (sarja)
Evžen Hájek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Místo zločinu Ostrava (2020) (sarja)
Polda (2016) (sarja)
Hořký svět (2022) (sarja)
Vuk Čelebić
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
České století (2013) (sarja)
Vyprávěj (2009) (sarja)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (sarja)
Lukáš Kofroň
Tšekki
Parhaat satjat:
Vyprávěj (2009) (sarja)
Polda (2016) (sarja)
Ohnivý kuře (2016) (sarja)
Anita Ešpandrová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dabing Street (2018) (sarja)
Já, Mattoni (2016) (sarja)
Krejzovi (2018) (sarja)
Tomáš Kořének
Parhaat satjat:
Lajna (2017) (sarja)
Svět pod hlavou (2017) (sarja)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sarja)
Pavel Neškudla
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Život je hra (2018) (sarja)
Skautská pošta 1918 (2018) (sarja)
Zločiny Velké Prahy (2021) (sarja)
Michaela Váňová
Parhaat satjat:
Krejzovi (2018) (sarja)
Slunečná (2020) (sarja)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (sarja)
Romana Goščíková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Cirkus Bukowsky (2013) (sarja)
Místo zločinu Ostrava (2020) (sarja)
Atentát (2015) (sarja)
Zbyněk Šporc
Parhaat satjat:
Rédl (2018) (sarja)
Clona (2014) (sarja)
Specialisté (2017) (sarja)
Natálie Grossová
Tšekki
Parhaat satjat:
Poldové a nemluvně (2020) (sarja)
Slunečná (2020) (sarja)
Přístav (2015) (sarja)
Jakub Barták
Tšekki
Parhaat satjat:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (sarja)
Chlap (2022) (sarja)
Dobré ráno, Brno! (2023) (sarja)
Stanislav Gerstner
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Mamon (2015) (sarja)
Sofie Marková
Parhaat satjat:
Slunečná (2020) (sarja)
Melanie Karásková
Parhaat satjat:
Slunečná (2020) (sarja)