Jaksot(25)
-
Išču rabotu s riskom (S02E01)
-
Kontrabas (S02E02)
-
Avarijnaja zaščita (S02E03)
-
Vizit k doktoru (S02E04)
-
Trubka firmy "Danchill" (S02E05)
-
Novoje slovo v živopisi (S02E06)
-
Koroleva krasoty (S02E07)
-
Dama s sobakoj (S02E08)
-
Šla Saša po šosse (S02E09)
-
Dělo česti (S02E10)
-
Ljubovnyj napitok (S02E11)
-
Serděčnaja nědostatočnosť (S02E12)
-
Smerť na pljaže (S02E13)
-
Vsjo eto rok-n-roll (S02E14)
-
Otpusk dlja gerojev. Časť 1 (S02E15)
-
Otpusk dlja gerojev. Časť 2 (S02E16)
-
Škola pauka (S02E17)
-
Lovuška dlja Mamonta (S02E18)
-
Ogoň na opereženije (S02E19)
-
Raritět (S02E20)
-
Čestnoje pioněrskoje (S02E21)
-
Rožděstvo (S02E22)
-
Sobaka Stalina (S02E23)
-
Zakazčik (S02E24)
-
Dělo № 1999 (S02E25)
Näyttelijät
Aleksey Nilov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Sergey Selin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Mikhail Trukhin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Děti Arbata (2004) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Aleksandr Lykov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)
Anastasiya Melnikova
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Иван Краско
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Yuriy Kuznetsov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ladoga (2014) (sarja)
Matka järvelle (2019) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Sergey Migitsko
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Doktor Živago (2005) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Viktor Bychkov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Kuchňa (2012) (sarja)
Tatyana Grigoryeva
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Vladimir Matveev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Trockij (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Анна Табанина
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Bednaja Nasťa (2003) (sarja)
Sergey Barkovskiy
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Kuchňa (2012) (sarja)
Dostojevskij (2011) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Olga Pavlovets
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Dve storony odnoj Anny (2009) (sarja)
Tatyana Kolganova
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Lidiya Dorotenko
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Kirill Kapitsa
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Ilya Shakunov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Yuriy Galtsev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksey Fedkin
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)