Ohjaus:
Karel KachyňaSävellys:
Luboš FišerNäyttelijät:
Stanislav Zindulka, Helena Růžičková, Žaneta Fuchsová, Tereza Brodská, Gabriela Wilhelmová, Alena Vránová, Eva Svobodová, Blanka Lormanová (lisää)Jaksot(6)
-
Sněhurčina smrt (E01)
-
Malý muž a velká žena (E02)
-
Trápení kocoura Žolyho (E03)
-
Válka si nevybírá (E04)
-
Moje druhá první láska (E05)
-
Návrat domů (E06)
Näyttelijät
Antonín Hardt
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Dana Balounová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Stanislav Litera
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Arabela (1980) (sarja)
Pan Tau (1971) (sarja)
Šárka Štembergová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Rodáci (1988) (sarja)
Josef Kubíček
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Bylo nás pět (1994) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Zbyšek Olšovský
Itävalta-Unkari
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Případy komisaře Mejzlíka (1965) (sarja)
Karel Chromík
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Petr Skarke
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Arabela (1980) (sarja)
Alena Jánská
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Panoptikum Města pražského (1987) (sarja)
Alena Sasínová-Polarczyk
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
sKORO NA mizině (2020) (sarja)
Arrowsmith (1997) (sarja)
Václav Kaňkovský
Itävalta-Unkari
Parhaat satjat:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Lekár umierajúceho času (1983) (sarja)
Daniela Bakerová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Devadesátky (2022) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Arabela (1980) (sarja)
František Kreuzmann
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
České století (2013) (sarja)
Petr Kosek
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Jana Hlaváčková
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Bakaláři (1972) (sarja)
Jana Eichlerová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Tak se ptám (1980) (sarja)
Jaroslav Vozáb
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Chobotnice z II. patra (1986) (sarja)
Druhý dech (1988) (sarja)
Věra Nerušilová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Kafe & Cigárko (2017) (sarja)
Ferdinand Krůta
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
F. L. Věk (1970) (sarja)
Otto Budín
Itävalta
Parhaat satjat:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Sňatky z rozumu (1968) (sarja)
Chalupáři (1975) (sarja)