Inspektor Kuper - Inspektor Kuper 2 (2014) (kausi)
Näyttelijät
Oleg Chernov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Aleksey Aptovtsev
Neuvostoliitto
Artyom Tsukanov
Neuvostoliitto
Natalya Shamina
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Mažor (2014) (sarja)
Oleg Kulikovich
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Ekaterina Zorina
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Mažor (2014) (sarja)
Игорь Головин
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Jekatěrina (2014) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksey Shtukin
Neuvostoliitto
Marina Damineva
Parhaat satjat:
Sparta (2016) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Oleg Zhilin
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksey Oding
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Georgiy Pitskkhelauri
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Анвар Либабов
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Evgeniy Shumeyko
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Kuchňa (2012) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Vitaliy Kuklin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Admiral (2009) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)
Konstantin Grishanov
Parhaat satjat:
Metod (2015) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Igor Lepikhin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Sergey Kolos
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Elena Kuprashevich
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksey Telesh
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Admiral (2009) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)