Ohjaus:
Václav KřístekSävellys:
Ondřej SoukupNäyttelijät:
Václav Koubek, Ivana Chýlková, Ondřej Pavelka, Ján Sedal, Veronika Gajerová, Arnošt Goldflam, František Husák, Miloslav Štibich, Iva Hüttnerová (lisää)Näyttelijät
Václav Koubek
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Pražská 5 (1988)
Šakalí léta (1993)
Cesta pustým lesem (1997)
Ivana Chýlková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Maska a tvář (2005) (teatteritallenne)
BrainStorm (2008) (TV elokuva)
Ondřej Pavelka
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Istun oksalla ja kaikki on hyvin (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (TV elokuva)
Naši furianti (2006) (teatteritallenne)
Ján Sedal
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Dechovka (2016) (teatteritallenne)
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Veronika Gajerová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Swingtime (2007) (TV elokuva)
Habermannův mlýn (2010)
I ve smrti sami (2004) (TV elokuva)
Arnošt Goldflam
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Tisícročná včela (1983)
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
František Husák
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Revizor (1971) (teatteritallenne)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (sarja)
Miloslav Štibich
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
S čerty nejsou žerty (1984)
Veijareitten kylä (1985)
Pakopaikka metsikössä (1976)
Iva Hüttnerová
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (teatteritallenne)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Těžká hodina (1986) (TV elokuva)
Monika Načeva
Tšekkoslovakia
Jana Robenková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (TV elokuva)
Kerran elämässä (1979)
Helena Lehká-Rejšková
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Krvavý román (1993)
Jan Vodňanský
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Přijela k nám pouť (1973)
Skús ma objať (1991) (TV elokuva)
Zvířata ve městě (1989)
František Švihlík
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Smutek sluší Elektře (1991) (teatteritallenne)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Člověk proti zkáze (1989)
Vlastimil Venclík
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Lekár umierajúceho času (1983) (sarja)
Bumerang (1996)
Vladimír Hrabánek
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Semafor - Největší hity (2005) (videokooste)
Václav Helšus
Tšekkoslovakia
Parhaat elokuvat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Kráva (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (teatteritallenne)
Vladimír Huber
Itävalta-Unkari
Parhaat elokuvat:
Po stopách krve (1969)
Smuteční slavnost (1969)
Návrat pana Ryšánka (1971) (TV elokuva)
Bohumil Vávra
Itävalta-Unkari
Parhaat elokuvat:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (sarja)
Adelheid (1969)
Miloslav Kopečný
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat elokuvat:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Běsi (2008) (teatteritallenne)
Specialita šéfkuchaře (1999) (TV elokuva)