Vojennaja razvedka - Zapadnyj front (2010) (kausi)
Venäjä,
2010, 52 min
Näyttelijät
Pavel Trubiner
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Velikaja (2015) (sarja)
Денис Старков
Parhaat satjat:
Kuchňa (2012) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Dmitriy Bykovskiy-Romashov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Trockij (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Velikaja (2015) (sarja)
Anton Yurev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Arkadiy Koval
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Aleksandr Kulikov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Константин Смирнов
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)
Вера Смолина
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Roman Pavlushev
Parhaat satjat:
Ladoga (2014) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksey Oding
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Chožděnije po mukam (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Sergey Russkin
Puola
Parhaat satjat:
Idiot (2003) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Velikaja (2015) (sarja)
Sergey Krasnov
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Lyubov Uchaeva
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Vladimir Genenraykh
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksandr Rusinov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Galina Mochalova
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)
Roman Yaroslavtsev
Neuvostoliitto
Egor Tomoshevskiy
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)