Käsikirjoitus:
Aleksey RybinSävellys:
Vitaliy MukanyaevNäyttelijät:
Andrey Kuznetsov, Игорь Вуколов, Борис Галкин, Roman Ageev, Aleksandr Bolshakov, Олег Алмазов, Vladimir Matveev, Roman Pavlushev (lisää)Jaksot(24)
-
Stažjor (S01E01)
-
Bytovucha (S01E02)
-
Usilenije (S01E03)
-
Karmanniki (S01E04)
-
Avangardist (S01E05)
-
Dačniki (S01E06)
-
Park (S01E07)
-
Oborotěň (S01E08)
-
Jumorist (S01E09)
-
Golyj (S01E10)
-
Uličnaja (S01E11)
-
Těrritorija (S01E12)
-
Prostyje parni (S01E13)
-
Bez nadzora (S01E14)
-
Najezd (S01E15)
-
Lestnica (S01E16)
-
Dětskij sad (S01E17)
-
Sobstvennosť (S01E18)
-
Saljut (S01E19)
-
Ně v děňgach sčastě (S01E20)
-
U vsech na glazach (S01E21)
-
Čeljusti (S01E22)
-
Pravila parkovki (S01E23)
-
Domušniki (S01E24)
Näyttelijät
Sergey Blednykh
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Vladimir Mikhelson
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Roman Ushakov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
War and Peace (2007) (sarja)
Mažor (2014) (sarja)
Anton Ksenev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Кирилл Варакса
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Dostojevskij (2011) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksandr Lazarev
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Денис Старков
Parhaat satjat:
Kuchňa (2012) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Yuriy Itskov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Анна Арефьева
Neuvostoliitto
Gennadiy Svir
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Darya Perova
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Vladimir Chernykh
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Игорь Головин
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Jekatěrina (2014) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Andrey Sharkov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Станислав Белозеров
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Maksim Pavlov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Metod (2015) (sarja)
Otěl Eleon (2016) (sarja)
Kremeň (2012) (sarja)
Марк Гаврилов
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Mažor (2014) (sarja)
Andrey Mokeev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Tatyana Grigoryeva
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)