Sävellys:
Tadeáš VěrčákNäyttelijät:
Iva Janžurová, Martin Stránský, Lenka Termerová, Marek Vašut, Josef Dvořák, Nela Boudová, David Prachař, Jitka Ježková, Zdeněk Žák, Vlasta Peterková, Naďa Konvalinková, Uršula Kluková (lisää)Jaksot(33)
-
Zápasy osobní, bitvy obecní (S04E01)
-
Návraty (S04E02)
-
Překvapení, překvapení! (S04E03)
-
Konce a začátky (S04E04)
-
O doktora více (S04E05)
-
Série nešťastných událostí (S04E06)
-
Kukuška (S04E07)
-
Druhé šance (S04E08)
-
Ve stínu pohromy (S04E09)
-
Černé dušičky (S04E10)
-
Změna plánu (S04E11)
-
Nabídka, pobídka, hrozba (S04E12)
-
Zranění (S04E13)
-
Každý problém má své řešení (S04E14)
-
Pouta rodinná a jiná (S04E15)
-
Krátký rozum, krátké nohy (S04E16)
-
Špatný den (S04E17)
-
Klín klínem (S04E18)
-
Sklepní tajemství (S04E19)
-
Konec velké hry (S04E20)
-
Lama, ta se má (S04E21)
-
Pomoz si sám, nebo ti bude pomoženo (S04E22)
-
Poznej svého nepřítele (S04E23)
-
Hořká medicína (S04E24)
-
Divadlo (S04E25)
-
Hra (S04E26)
-
Houbeles (S04E27)
-
V pasti a z pasti (S04E28)
-
Boj s démony (S04E29)
-
Dvojí agenda (S04E30)
Näyttelijät
Jindra Brendlová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Polda (2016) (sarja)
Dobré zprávy (2022) (sarja)
Lubor Novotný
Parhaat satjat:
Kukačky (2021) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Vyprávěj (2009) (sarja)
Jan Urban
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vyprávěj (2009) (sarja)
Ohnivý kuře (2016) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Zdeněk Piškula
Tšekki
Parhaat satjat:
Genius (2017) (sarja)
Lajna (2017) (sarja)
Nevinné lži (2013) (sarja)
Lenka Švejdová
Parhaat satjat:
Modrý kód (2017) (sarja)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (sarja)
Doktoři z Počátků (2013) (sarja)
Petr Štěpánek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Záhada hlavolamu (1969) (sarja)
Miroslav Šimůnek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Crossing Lines (2013) (sarja)
Missing (2012) (sarja)
Přešlapy (2009) (sarja)
Halina Pawlowská
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Devadesátky (2022) (sarja) - opas
Dobré ráno, Brno! (2023) (sarja)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (sarja)
Jan Čenský
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
Návštěvníci (1983) (sarja)
Andrej Lekeš
Tšekki
Parhaat satjat:
Doktoři z Počátků (2013) (sarja)
Naďa Urbánková
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (sarja)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (sarja)
Rapl (2016) (sarja)
Stanislav Lehký
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Devadesátky (2022) (sarja)
Muž v pozadí (1995) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Veronika Divišová
Tšekki
Parhaat satjat:
Volha (2023) (sarja)
Čapkovy kapsy (2011) (sarja)
Jak si nepodělat život (2019) (sarja)
Michaela Dittrichová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (sarja)
Modrý kód (2017) (sarja)
Martin Písařík
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Rapl (2016) (sarja)
Ztracená brána (2012) (sarja)
Dopad (2023) (sarja)
Jakub Kohák
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Okresní přebor (2010) (sarja)
Playhouse Presents (2012) (sarja)
Dokoláč (2000) (sarja)
Zuzana Stavná
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Lajna (2017) (sarja)
Svět pod hlavou (2017) (sarja)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sarja)
Tomáš Matonoha
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Kancelář Blaník (2014) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Rapl (2016) (sarja)
Lucie Kožinová
Parhaat satjat:
Laskavý divák promine (1994) (sarja)
Vyprávěj (2009) (sarja)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (sarja)
Petr Janda
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
Bylo nás šest (1986) (sarja)
Horákovi (2006) (sarja)
V.I.P. vraždy (2016) (sarja)