Käsikirjoitus:
Kateřina Bártů, Jitka Bártů, Lenka Hornová, Lucie Paulová, Jiří Suchý, Jonáš Paul (lisää)Näyttelijät:
Ondřej Gregor Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Karel Heřmánek, Lucie Benešová, Kristýna Leichtová, Milan Šteindler, Václav Kopta, Daniela Šinkorová, Dana Batulková, Jan Šťastný, Jan Révai (lisää)Jaksot(32)
-
Výbuch (S03E01)
-
Nejlepší kamarád (S03E02)
-
Seniorgympl s.r.o. (S03E03)
-
Překvápko pro starýho (S03E04)
-
Výsledky (S03E05)
-
Rozvod (S03E06)
-
Pomocník (S03E07)
-
Kikina (S03E08)
-
Dohazovači (S03E09)
-
Výsledky (S03E10)
-
Akce a reakce (S03E11)
-
Matylda (S03E12)
-
Odhalení (S03E13)
-
Prohra (S03E14)
-
Tři rozchody a jedna svatba (S03E15)
-
Přejdi Jordán (S03E16)
-
Nová éra (S03E17)
-
Poslední výstřel (S03E18)
-
Viróza (S03E19)
-
Helenka (S03E20)
-
Dlouhá noc (S03E21)
-
Ctirad a Šárka (S03E22)
-
Podraz (S03E23)
-
Trojka z chování (S03E24)
-
Dědictví (S03E25)
-
Milionář z tělocvičny (S03E26)
-
Škola zlomených srdcí (S03E27)
-
Dvě čárky (S03E28)
-
Horší už to nebude (S03E29)
-
Pohotovost (S03E30)
Näyttelijät
Petr Matoušek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Život a doba soudce A. K. (2014) (sarja)
Haldy (1973) (sarja)
Clona (2014) (sarja)
Monika Absolonová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Zdivočelá země (1997) (sarja)
Princezna ze mlejna (1994) (sarja)
Redakce (2004) (sarja)
Veronika Divišová
Tšekki
Parhaat satjat:
Volha (2023) (sarja)
Čapkovy kapsy (2011) (sarja)
Jak si nepodělat život (2019) (sarja)
Pavel Navara
Parhaat satjat:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (sarja)
Taťána Kuchařová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (sarja)
Josef Loučím
Parhaat satjat:
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (sarja)
Ohnivý kuře (2016) (sarja)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (sarja)
Chantal Poullain
Ranska
Parhaat satjat:
Kapitán Exner (2017) (sarja)
O ztracené lásce (2002) (sarja)
Dokonalý svět (2010) (sarja)
Jiří Kout
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Rédl (2018) (sarja)
Táta v nesnázích (2023) (sarja)
Expozitura (2009) (sarja)
Juraj Bernáth ml.
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (sarja)
Modrý kód (2017) (sarja)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (sarja)
Kamil Halbich
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Muž v pozadí (1995) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Natálie Topinková
Parhaat satjat:
Temný Kraj (2017) (sarja)
Lynč (2018) (sarja)
Specialisté (2017) (sarja)
Nataša Gáčová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Ochránce (2021) (sarja)
#martyisdead (2019) (sarja)
Nevinné lži (2013) (sarja)
Anna Sikorová
Parhaat satjat:
Soukromé pasti (2008) (sarja)
Reportérka (2015) (sarja)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (sarja)
Tomáš Zvelebil
Parhaat satjat:
Kapitán Říp (2020) (sarja)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (sarja)
Leoš Juráček
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Wasteland (2016) (sarja)
#martyisdead (2019) (sarja)
The Sleepers (2019) (sarja)
Tomáš Matonoha
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Kancelář Blaník (2014) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Rapl (2016) (sarja)
Veronika Krejzová
Tšekki
Parhaat satjat:
Všechny moje lásky (2015) (sarja)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (sarja)
Modrý kód (2017) (sarja)
Tereza Tobiášová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Soukromé pasti (2008) (sarja)
Horákovi (2006) (sarja)
Redakce (2004) (sarja)
Nina Divíšková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Dlouhá míle (1989) (sarja)
Bakaláři (1972) (sarja)
Marta Jandová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (sarja)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (sarja)
Doktoři z Počátků (2013) (sarja)