Ohjaus:
Petr SlavíkKäsikirjoitus:
Irena ObermannováKuvaus:
Petr KoblovskýSävellys:
Michal PavlíčekNäyttelijät:
Radoslav Brzobohatý, Adam Mišík, Lenka Vlasáková, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Petr Lněnička, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Berenika Kohoutová (lisää)Jaksot(16)
-
Hlas shůry (E01)
-
Táňa hledá práci (E02)
-
Děda Požár (E03)
-
Babička Josefína (E04)
-
Senior bazar (E05)
-
Rozárka jde na večeři (E06)
-
Miss Starý koleno (E07)
-
Závěť (E08)
-
Návrat ztraceného syna (E09)
-
Konkurz (E10)
-
Štěně (E11)
-
Rozárka s Trampem jedou na vandr (E12)
-
Výlet (E13)
-
V sedmém nebi (E14)
-
Podezření (E15)
-
Nebe je modrý a zlatý (E16)
Näyttelijät
Zdeněk Žák
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Rapl (2016) (sarja)
Co teď a co potom? (1991) (sarja)
Braňo Holiček
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sarja)
Oběti (1999) (sarja)
Pavel Kikinčuk
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Okresní přebor (2010) (sarja)
České století (2013) (sarja)
Oběti (1999) (sarja)
Petr Franěk
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Okresní přebor (2010) (sarja)
Herec (2020) (sarja)
Alena Štréblová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Genius (2017) (sarja)
Ochránce (2021) (sarja)
Kryštof Rímský
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Svět pod hlavou (2017) (sarja)
Rapl (2016) (sarja)
Labyrint (2015) (sarja)
Jana Bernášková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
sKORO NA mizině (2020) (sarja)
Lajna (2017) (sarja)
Chlap (2022) (sarja)
Anna Kulovaná
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Ztracená brána (2012) (sarja)
Oběti (1999) (sarja)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (sarja)
Ivo Niederle
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Chalupáři (1975) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Jaromír Nosek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Četnické humoresky (2001) (sarja)
České století (2013) (sarja)
Vyšehrad (2016) (sarja)
Marian Roden
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Četnické humoresky (2001) (sarja)
České století (2013) (sarja)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sarja)
Jakub Stádník
Parhaat satjat:
Vyprávěj (2009) (sarja)
Život je ples (2012) (sarja)
Ulice (2005) (sarja)
Štěpán Krtička
Tšekki
Parhaat satjat:
Vyprávěj (2009) (sarja)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (sarja)
Ať žijí rytíři! (2010) (sarja)
Robert Nebřenský
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (sarja)
Smysl pro tumor (2024) (sarja)
Marie Drahokoupilová
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
Alexandr Dumas starší (1970) (sarja)
Frankensteins Tante (1987) (sarja)
Haldy (1973) (sarja)
Petr Pelzer
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Muž v pozadí (1995) (sarja)
Z hříček o královnách (1994) (sarja)
Barbora Mottlová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Cirkus Bukowsky (2013) (sarja)
Extraktoři (2023) (sarja)
Vyprávěj (2009) (sarja)
Jiří Knot
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
The Scarlet Pimpernel (1999) (sarja)
Vanda Chaloupková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
První republika (2014) (sarja)
Stylista (2018) (sarja)
Kafe & Cigárko (2017) (sarja)
Anna Suchánková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Život je ples (2012) (sarja)
Příkopy (2007) (sarja)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sarja)