Zákony pohybu
Ohjaus:
Evžen SokolovskýKäsikirjoitus:
Miloš SmetanaKuvaus:
Eduard LandischSävellys:
Karel MarešNäyttelijät:
Viktor Vrabec, Luděk Munzar, Vladimír Ráž, Jiří Štěpnička, Antonín Procházka, Eliška Balzerová, Vlasta Matulová, Ladislav Pešek, Jana Šulcová, Jiří Vala, Ilja Prachař, Jiří Zahajský (lisää)Näyttelijät
Bedřich Prokoš
Itävalta-Unkari
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Panoptikum Města pražského (1987) (sarja)
F. L. Věk (1970) (sarja)
Jan Teplý st.
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Muž v pozadí (1995) (sarja)
Chalupáři (1975) (sarja)
Bohuš Pastorek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Bakaláři (1972) (sarja)
Tajemství proutěného košíku (1977) (sarja)
Zákony pohybu (1978) (sarja)
Bohumil Křížek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Bakaláři (1972) (sarja)
Pan Tau (1971) (sarja)
Zákony pohybu (1978) (sarja)
František Filipovský
Itävalta-Unkari
Parhaat satjat:
Zahrada (1974) (sarja)
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (sarja)
Ota Sklenčka
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Sňatky z rozumu (1968) (sarja)
Lekár umierajúceho času (1983) (sarja)
Bohumil Bezouška
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Tajomný ostrov (1984) (sarja)
Úsměvy světa (1969) (sarja)
Flok a Flíček (1980) (sarja) - kertoja
Jiří Krampol
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Záhada hlavolamu (1969) (sarja)
Arabela (1980) (sarja)
Návštěvníci (1983) (sarja)
Věra Bublíková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Bakaláři (1972) (sarja)
Bakaláři 1997 (1997) (sarja)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (sarja)
Svatava Hubeňáková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Panoptikum Města pražského (1987) (sarja)
Úsměvy světa (1969) (sarja)
Jana Břežková
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
Návštěvníci (1983) (sarja)
Létající Čestmír (1983) (sarja)
Soukromé pasti (2008) (sarja)
Lída Roubíková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Chalupáři (1975) (sarja)
Arabela (1980) (sarja)
Jiří Bednář
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
Arabela (1980) (sarja)
Lekár umierajúceho času (1983) (sarja)
Čapkovy kapsy (2011) (sarja)
Václav Fišer
Itävalta-Unkari
Parhaat satjat:
Chalupáři (1975) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Slavné historky zbojnické (1985) (sarja)
Jaroslav Kotrba
Parhaat satjat:
My z konce světa (1975) (sarja)
Strašidýlko Fanfulínek (1971) (sarja)
Zákony pohybu (1978) (sarja)
Jan Přeučil
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Muž v pozadí (1995) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Miloslav Homola
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Arabela (1980) (sarja)
Zlá krev (1986) (sarja)
Oldřich Vlach
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
Wasteland (2016) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Muž v pozadí (1995) (sarja)
Miloslav Štibich
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Křeček v noční košili (1987) (sarja)
Slavné historky zbojnické (1985) (sarja)