Ohjaus:
Jaroslav DudekKäsikirjoitus:
Ivan GarišKuvaus:
Josef PávekSävellys:
Ladislav ŠtaidlNäyttelijät:
Josef Somr, Jiří Schmitzer, Tereza Brodská, Josef Vinklář, Zuzana Bydžovská, Jana Štěpánková, Jiřina Bohdalová, Alois Švehlík, Stella Zázvorková, Jaroslava Obermaierová, Zdeněk Řehoř (lisää)Jaksot(6)
-
Noční chodec (E01)
-
Zlaté víkendy (E02)
-
Veronika a páv (E03)
-
Král se zlobí (E04)
-
Přepadení (E05)
-
Neznámá kráska a myslitel (E06)
Näyttelijät
Josef Větrovec
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Chalupáři (1975) (sarja)
Andrea Čunderlíková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Jana Eyrová (1972) (sarja)
Nemocnice na kraji města (1977) (sarja)
Bakaláři (1972) (sarja)
Jiří Kodet
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Arabela (1980) (sarja)
Oldřich Velen
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Arabela (1980) (sarja)
Jan Hartl
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Muž v pozadí (1995) (sarja)
Návštěvníci (1983) (sarja)
Petra Černocká
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Nepokojná láska (1975) (sarja)
Případ pro zvláštní skupinu (1989) (sarja)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (sarja)
Michal Suchánek
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Bylo nás pět (1994) (sarja)
sKORO NA mizině (2020) (sarja)
Lajna (2017) (sarja)
Jan Vágner
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
České století (2013) (sarja)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (sarja)
Karel Šíp
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Hospoda (1996) (sarja)
Škoda lásky (2013) (sarja)
Věra Kalendová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Arabela (1980) (sarja)
Návštěvníci (1983) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Jana Robenková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Arabela (1980) (sarja)
Největší z Pierotů (1990) (sarja)
Evelyna Steimarová
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Chlap (2022) (sarja)
Jiří Langmajer
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Bylo nás pět (1994) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Vítězslav Jandák
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Arabela (1980) (sarja)
Ctná paní Lucie (1972) (sarja)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (sarja)
Martin Dejdar
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
La piovra (1984) (sarja)
Kosmo (2016) (sarja)
České století (2013) (sarja)
Roman Skamene
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (sarja)
Wasteland (2016) (sarja)
Případy 1. oddělení (2014) (sarja)
Gabriela Wilhelmová
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
Bylo nás pět (1994) (sarja)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sarja)
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Jan Vlasák
Böömin ja Määrin protektoraatti
Parhaat satjat:
The Sleepers (2019) (sarja)
Četnické humoresky (2001) (sarja)
Svět pod hlavou (2017) (sarja)
Jana Vaňková
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Moje kone vrané (1980) (sarja)
Země úsměvů a snů (1970) (sarja)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (sarja)
Miloslav Štibich
Tšekkoslovakia
Parhaat satjat:
Vlak dětství a naděje (1985) (sarja)
Křeček v noční košili (1987) (sarja)
Slavné historky zbojnické (1985) (sarja)