Ubojnaja sila - Season 2 (2001) (kausi)
Ohjaus:
Vyacheslav SorokinKuvaus:
Aleksandr KorneevNäyttelijät
Konstantin Khabenskiy
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Gibel imperii (2005) (sarja)
Admiral (2009) (sarja)
Metod (2015) (sarja)
Andrey Fedortsov
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Sergey Koshonin
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Brežněv (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Evgeniy Ganelin
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Yevgeniy Leonov-Gladyshev
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Viktor Kostetskiy
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Leonid Nevedomskiy
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Jesenin (2005) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Lidiya Ledyaykina
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Fyodor Lavrov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Lučše, čem ljudi (2018) (sarja)
Běsy (2014) (sarja)
Aleksandr Tyutryumov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Georgiy Shtil
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Ольга Калмыкова
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksey Barabash
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Tatyana Tuzova
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Kirill Pletnyov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Štrafbat (2004) (sarja)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sarja)
Evgeniy Sirotin
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Šerlok Cholms (2013) (sarja)
Vladimir Chernyshov
Parhaat satjat:
Trockij (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Natalya Indeykina
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Aleksandr Esaulov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Master i Margarita (2005) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)
Evgeniy Karpov
Neuvostoliitto
Parhaat satjat:
Trockij (2017) (sarja)
Ubojnaja sila (2000) (sarja)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sarja)